בניית אתר - ליווי צמוד בכל תהליך הקמת אתרים מראשיתו ועד סופו

מיתוג העסק האינטרנטי שלך – שלב זה מתחיל עוד לפני פנייה לחברת בניית אתרים באינטרנט. בשלב זה נבין מהו קהל היעד שלך, איזו שפה לשונית וויזואלית הוא מדבר ואיזו שפה מדברת אליו. נלמד את המתחרים שלך ונבנה את המיתוג שלך בהתאם לאידיאל העסקי שלך. שלב זה הוא תנאי הכרחי להבנת הכוחות הפועלים בענף ותנאי הכרחי ליצירת מיתוג נכון של העסק האינטרנטי שלך.
בשלב זה נבחר את שם המתחם (
Name Domain) שלך שלמעשה מהווה את תו הזיהוי שלך ושל האתר שלך. שם המתחם הוא גם זה שמבדיל אותך ממתחריך ולכן נודעת לו חשיבות כל כך גדולה בתהליך המיתוג.

מודל בניית אתרים – השלב הבא הוא שלב אפיון האתר. שלב זה יכול להיעשות על דף נייר אן על מסמך וורד, אך עדיין אין צורך לרוץ לחברת בניית אתרים, כי אנחנו שואפים שתגיעו אליהם כשאתם כבר מוכנים.

עיצוב מנצח הוא אתר נקי, מקצועי ואפקטיבי שישאיר את הגולש באתר שלך על מנת לבצע את הפעולה שאתה רוצה. בניית אתרים מוצלחת מבטיחה שלגולשים תהיה חוויה גדולה יותר וכך הם ירצו להישאר בו יותר ולחזור אליו פעמים נוספות. מעצבי החברה הניגשים לתהליך בניית אתרים בחברה אינם משתמשים בעיצוב מובנה מראש אלה "תופרים" לכל בית עסק את העיצוב והתדמית הנכונים לו.

בשלב זה נבנה מודל לאתר שלך ונתחיל לאפיין, לסדר את המבנה שלו ואת התוכן המוצג לגולש. כאשר אנחנו אומרים תוכן, אנחנו מתכוונים לתמונות, לטקסטים, לווידאו, הקצאת שטחי פרסום ייעודיים ואפיון כפתורי הניווט בו. בשלב זה נתכנן את מדרג הדפים לדפים ראשיים ומשניים ונייצר מודל שיהלום הן את עקרונות השיווק באינטרנט והן את החזון שלך.

עכשיו זה הזמן לפנות לחברת בניית אתרים ! - לאחר שהבנו את העקרונות והכנו מודל הגיע הזמן לסור אל חברת הקמת אתרים מקצועית. עכשיו אתם יושבים מול מתכנתים ואתם כבר יודעים בדיוק מה אתם רוצים. זה לא חלום תיאורטי או פנטזיה ערטילאית, יש לכם מודל ממשי ביד ואתם מגיעים מוכנים. חשוב שתדעו כי אתם לא לבד, נסייע ונלווה אתכם בכל התהליך יד ביד!

לאחר שנעבור יחדיו את תהליך הקמת אתרים באינטרנט, נכנס לשלב הקידום והשיווק האקטיבי של האתר שלך ובתוך זמן קצר יחסית – תוכלו לראות תוצאות בשטח.