האם פעם חיפשת את השם שלך בגוגל ? האם אתה חושב שהחברים, המתחרים, המעסיקים או הלקוחות שלך מחפשים עליך מידע במנועי החיפוש ?

 

אם השבת בחיוב לשאלות הנ"ל, אז אתה יכול להבין את חיוניות הפתרונות שלנו.

מיתוג אישי הוא תהליך בו האדם משווק כמותג. תהליך מסוג זה, שמפעיל האדם על עצמו, מיועד לקדמו בחייו העסקיים, המקצועיים וגם האישיים. יש המבצעים את המיתוג האישי בעצמם, ויש הנעזרים ביועצי תקשורת, יועצי תדמית, מאמנים אישיים ועוד. בהמשכו של התהליך האדם אמור להוות מותג שיעורר רגשות וערכים מוגדרים אצל אנשים אחרים. אנשים כלפיהם מופנה 

המיתוג יכולים להיות לקוחות ומעסיקים פוטנציאליים, בן זוג עתידי, קולגות, מתחרים, אויבים, וגם סביבתו הרגילה של האדם.

חברות קטנות כגדולות מבינות את החשיבות במיתוג. ככל שהמוצר מפורסם יותר, הסבירות שהלקוחות יאמצו ויקנו אותו היא גדולה יותר. למרבה ההפתעה ( או שלא..), זה קורה גם בקרב אנשים פרטיים. אנשים אשר ממותגים בצורה חיובית זוכים לתשומת לב, הוקרה והצלחה גדולה יותר !

כיום, רשת האינטרנט מאפשרת לכל אדם לכתוב טוקבקים, הודעות בפורומים או בבלוגים אשר מכילים שקרים, הכפשות או השמצות ( גם הם ממש לא מבוססות ) עליך או על החברה שלך. ברגע שמנועי החיפוש יגיעו אל אותם עמודים, הם יישארו שם לנצח – האם תרצה שהמיתוג שלך יפגע בעקבות אותן הודעות לא מבוססות ?!, בוודאי שלא.

מותג הוא מונח מתחום השיווק המתאר חברה, מוצר, קו מוצרים או שירות, ובהכללה גם גורמים נוספים כמו עמותה, אתר תיירות, מפלגה פוליטית ואף אדם פרטי. המונח מותג מתייחס לסך כל העמדות, הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע לאובייקט. עמדות ורגשות אלה מכונים לעתים גם "נכסי המותג".

מטרתו של המשווק היא לייחס למותג ערכים חיוביים, כמו איכות, יוקרה, "כיפיות" או תמורה טובה לכסף. עם זאת ייתכן בהחלט שלצרכנים יהיו עמדות שליליות כלפי מותג מסוים. הדבר ייחשב בדרך-כלל לכישלון של התהליך השיווקי.

איך אני  יכולה לעזור לך ?

אנחנו מציעים לך מבחר פתרונות שבאמצעותם תוכל להשפיע על תוצאות החיפוש ולמתג את עצמך מחדש כמומחה בתחומך. בין הפתרונות המוצעים על ידינו :

  • הקמת אתר אינטרנט אישי (Mini-Sites ) לקידום ומיתוג שמך ו/או שם העסק שלך.
  • החדרה של תכנים בשמך במקומות אסטרטגים ומקודמים במנועי החיפוש.
  • רישום והפצה של תכנים בצורה ויראלית ברשתות חברתיות
  • מעקב ושמירה על השם שלך ברשת.